Vasha jau žino, koks darželis tiktų.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha jau žino, koks darželis tiktų jos dukrytei

Skaitykite daugiau: https://www.zmones.lt/naujiena/lietuva/gabriele-rutkauskiene-vasha-jau-zino-koks-darzelis-tiktu-jos-dukrytei-3-760398#galerija/115576/2888118

Rugsėjo 1 – oji svarbi ne tik moksleiviams, bet ir pačių mažiausiųjų tėveliams – būtent tą dieną dvimečiai ar trimečiai pirmą kartą praveria žinių bei mokslo įstaigos duris.

„Vyresnėlį Dominyką į darželį išleidau kai jam buvo dveji metukai. Jis labai atviras, bendraujantis vaikas, pats labai norėjęs kasdien susitikti su savo bendraamžiais. O Izabelė – atsargesnė, ji ilgiau stebi aplinkinius. Tačiau tikiuosi, kad viskas bus gerai“, – sakė dviejų vaikų mama, aktorė ir psichologė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, dalyvavusi pirmojo Vilniuje tarptautinio darželio „Katino dienelės“, įsikūrusio Baltupiuose, atidaryme.

Jos dvimetė „pagrandukė“ į ugdymo įstaigą išsiruoš dar ne šiandien, bet po maždaug mėnesio. Be auklių pagalbos vaikus auginanti žinoma moteris sakė, jog norėjo dukrytę į darželį pradėti leisti žiemą, tačiau tokios galimybės įsilieti į grupę įpusėjus ugdymo sezonui valstybės remiamose įstaigose nėra. Pašnekovė džiaugėsi – apie darželį, kurį pradės lankyti Izabelė, viešojoje erdvėje galima rasti tik gerus atsiliepimus, todėl saugios bei patikimos ugdymo įstaigos paieškos neužtruko.

Ji neabejoja – užsienio kalbų vaikai galėtų po truputį pradėti mokytis dar lankydama darželį. Žiūrėdama filmukus vaikams Izabelė jau įsisavino po kelis žodžius anglų bei rusų kalbomis.

Kai buvo maža L. Bražinskaitė-Tupikovskienė irgi lankė darželį. Iki šiol ji prisimena, kad tekdavo keltis anksti ryte, o žygiuoti pas bendraamžius tokiu metu net ir vasarą būdavo šaltoka.

Skaitykite daugiau: https://www.zmones.lt/naujiena/lietuva/gabriele-rutkauskiene-vasha-jau-zino-koks-darzelis-tiktu-jos-dukrytei-3-760398#galerija/115576/2888118