Adaptacija

Tarptautinio darželio „Katino Dienelės“ specialistai supranta, kad kiekvienas vaikas yra individualus ir gali užimti laiko, kol jis prisiderins prie naujo ritmo ir rutinos. Mes pažadame padėti šiame procese.

Pirmosios dienos 

Pirmąją dieną, vaikas apsilanko darželyje kartu su tėvais, rytinės programos metu – nuo 9 ryto, kelioms valandoms. Mes kviečiame vaikutį ir tėvelius praleisti rytą, susipažįstant su darželio aplinka, darbuotojais ir vaikais. Šio susitikimo metu būsite supažindinti su daiktų, kuriuos vaikas turi atsinešti ateidamas į darželį, sąrašu.

Antrą dieną, mes rekomenduojame vaikui ir tėveliams pasilikti darželyje visą rytinę programą iki 12.30 valandos. Tėvai turėtų palikti darželio grupę 15-ai minučių kas valandą, leisdami vaikui pabūti vienam be jų.

Trečią dieną, mes siūlome jau palikti vaiką ryte auklėtojoms visai dienai.

Mes esame jautrūs ir supratingi Jūsų vaiko atsiskyrimui, tad labai atidžiai stebėsime mažąjį adaptacijos metu ir informuosime tėvelius apie vaiko savijautą. Atsižvelgiant į individualius vaiko poreikius, galima rinktis ilgesnę ar trumpesnę adaptaciją.

little boy