fbpx

Dovilė Leknickienė

Auklėtoja 3-6 metų vaikų
Išsilavinimas: Llietuvių filologija ir redaktorystė Lietuvos edukologijos universitete; dabar studijuoju ikimokyklinį ugdymą Vytauto Didžiojo universitete
Pomėgiai: kelionės, muzika, kulinarija, žvejyba, rašymas ir kūryba.

Apie mane

Sveiki, esu Dovilė Leknickienė. Esu iš Panevėžio, bet jau beveik 9 metus gyvenu Vilniuje. Esu lietuvių kalbos mokytoja, kuri labai myli mažus vaikus.
Nuo vaikystės sakiau, kad būsiu mokytoja. Ir, kiekvieną kartą, kai kažkas nepasiseka, klausiu savęs, ar tai – mano kelias. Bet geri nutikimai ir užsitarnauta tėvų bei vaikų pagarba bei jau daugiau nei penkmetį besitęsiančios draugystės rodo, kad tai – mano kelias. Būti mokytoju yra sunku, o būti geru mokytoju ir draugu vaikams – šimtąkart sunkiau. Daug metų dirbau su įvairaus amžiaus vaikučiais tiek įprastose, tiek mišriose grupėse, taip pat – specialiųjų poreikių vaikučiams skirtame darželyje. Esu kūrybinga, atvira ir jautri asmenybė, darželyje esančių vaikų draugė bei trijų nuostabių mergaičių (vyresnėlės ir dvynukių) mama. Man vaikas – švari balta knyga, kurios kiekvieną puslapį pildo sutikti žmonės ir patirti nuotykiai. Tos knygos sutepti nevalia!

Atvira širdimi kviečiu užmegzti tvarų ryšį, kuris tęsis ilgai,

Dovilė