Registracija

  Vaiko duomenys:

  Tėvų Duomenys:

  PRIĖMIMO TVARKA

  Geriausias būdas mus pažinti – tai apsilankymas mūsų darželyje, susipažinimas su vidine ir išorine aplinka, bei darbuotojais.

  Būtina iš anksto užsirašyti vizitui telefonu 8 688 87 544 su darželio vadove Asta Jagelo. Su darželiu galima susipažinti nuo 9 valandų ryto iki 17 valandos, nuo pirmadienio iki penktadienio. Džiaugsimės, jei nevėluosite į susitikimą.

  Tėvai turi užpildyti priėmimo paraišką ir sumokėti vienkartinį ir negrąžinamą 150€ stojamąjį mokestį. Stojamasis mokestis yra skirtas priemonių, numatytų mūsų ugdymo programoje, įsigijimui, auklėtojų kvalifikacijos kėlimui, vaiko ir darželio bendruomenės interesams tenkinti.

  Prieš pradedant lankyti darželį, būtina pristatyti šiuos dokumentus darželio vadovei:

  • Gimimo liudijimo kopija
  • Išrašas iš šeimos gydytojo, kad vaikas gali lankyti ugdymo įstaigą
  • Vieno iš tėvų gyvenamosios vietos Vilniuje deklaracija. Šis dokumentas būtinas, siekiant gauti 100EUR mėnesinę Savivaldybės kompensaciją.

  Likus 5 dienoms iki lankymo pradžios, sumokėkite mokestį už pirmą lankymo mėnesį.

  Rašykite arba skambinkite!

  info@katinodieneles.lt

  8 688 87 544

  Dar neapsisprendėte ?

  Geriausi specialistai

  Mūsų auklėtojos – vaikystės pedagogikos specialistės, atsidavusios, rūpestingos, gebančios dėmesiu apdovanoti kiekvieną vaiką ir kompetetingai ugdančios vaikų vertybines nuostatas. Mums svarbu ugdyti vaikų gebėjimus susikoncentruoti, nes tai turi įtakos tolimesnei mokymosi sėkmei – vaikai tampa imlesni, savimi pasitikintys. Mes suteikiame tokią aplinką, kurioje vaikas jaustųsi saugus, laimingas, vertinamas, drąsinamas ir galėtų stipriai susikoncentruoti į savo darbus. Puikiai apgalvota lauko ir grupių edukacinė aplinka skatina vaikus tyrinėti, būti veikliems, kūrybingiems.

  Ugdymas anglų kalba

  Ugdymas vyksta lietuvių bei anglų kalbomis. Ugdymo tikslas – anglų kalbos mokymas(-is) per žaidimą, bendravimo, sensorinių, kognityvinių ir motorinių įgūdžių lavinimas, pasirengimas skaitymui, rašymui ir skaičiavimui.

  Anglų kalbos mokymas vyksta teminiu pagrindu, įvedant naują žodyną, susijusį su tam tikra tema,  įtvirtinant jį įvairių užsiėmimų metu. Anglų kalba lydi mus sporto, šokių, muzikos, dailės, keramikos užsiėmimų metu. Specialistai, lietuviai bei užsienio piliečiai, bendrauja su vaikais dviem kalbomis.

  Privatus erdvus kiemas (Baltupiai)

  Nuosavas, aptvertas, įrengtas kiemas, skatinantis vaikus tyrinėti bei daug judėti.

  Mes siekiame vaikams sukurti aplinką, kuo artimesnę namų aplinkai, kurioje vaikai galės atskleisti save, ugdyti savo gebėjimus ir visapusiškai tobulėti. Auginame daržoves, prieskoninius augalus bei vaismedžius.