Amžiaus grupės

Kiekvienas vaikas skiriasi savo charakteriu, temperamentu, fizinėmis bei psichinėmis savybėmis ir galimybėmis. Todėl darželyje vaikai turi galimybę  pagal amžių, pomėgius ir poreikius rinktis erdvę savo veiklai. Visa ugdomoji veikla modeliuojama taip, kad ji skatintų kurti ir veikti.

„Smalsučiai“ 1.5 – 3 metukų

Šioje grupėje mažulyčių žaidimas dažniausiai inicijuojamas vaiko. Daugiausiai dėmesio skiriama vaiko kalbos, pagrindinių ir motorinių įgūdžių ugdymui, jam leidžiant kuo daugiau judėti. Mūsų darbuotojai reguliariai stebi kiekvieną vaikutį, ir siūlo reikiamą paramą bei pagalbą. Šiuo laikotarpiu pratinimasis prie naktipuodžio. Mūsų darbuotojai daugiausiai dėmesio skiria vaikų savarankiškumo skatinimui jų kasdieniniuose rutinos žingsniuose.

Pasiekę 2 metukų amžių, vaikai yra labai imlūs naujai informacijai, ir tai yra puikus laikas įkvėpti jų savarankiškumą bei gebėjimą žaisti vaidmeninius žaidimus. Šis laikotarpis yra ypač svarbus, nes formuojasi įpročiai, todėl mes skiriame didžiausią dėmesį individualaus vaiko tobulėjimui.

Šiuo laikotarpiu labai greitai vaikų žaidimas tobulėja. Mūsų profesionalūs darbuotojai užtikrina, kad kiekvienas žingsnis šiame procese ir vaiko interesai būtų esminiai, ir mes palaikome, giliname ir tobuliname jų supratimą. Mes stengiamės, kad vaikai visada būtų sudominti, motyvuoti ir entuziastingai mokytųsi ir tobulėtų. Žaidimas lauke, muzika, maisto gaminimas, kūrybiniai darbeliai yra pagrindiniai šio laikotarpio užsiėmimai.

„Žingeidučiai“ 3 – 5 metukų

Šiame amžiuje vaikams suteikiama ypatingai daug mokymosi galimybių ir skatinama naudoti įgūdžius įvairiose situacijose. Per literatūros, matematikos, pasaulio pažinimo, meno išraiškos ir muzikos bei sporto užsiėmimus mes suteikiame nenutrūkstamą paramą tobulėti vaiko intelektinei, fizinei ir emocinei gerovei, kad mažylis išmoktų geriau pažinti ir suprasti save ir savo galimybes. Vaikai yra drąsinami naujiems pasaulio pažinimo potyriams, savo vietą visuomenėje ir skirtingų kultūrų tyrinėjimui.