fbpx

Apie mus

Kuo mes išsiskiriame?

Šis šeimos darželis įkurtas 2017 metų vasarą Astos ir Jan Jagelo, grįžusių į Lietuvą po 10 metų gyvenimo Didžiojoje Britanijoje. Tarptautinis Darželis „Katino Dienelės“ suteikia platų, holistinį ikimokyklinį ugdymą vaikams nuo 1 iki 6 metų, remiantis aukščiausiais Lietuvos ir Didžiosios Britanijos mokymo sistemų standartais. Per žaidimus mes integruojame anglų kalbą mūsų kasdieninėje darželio veikloje. Mes siekiame, kad įgytos gimtosios kalbos ir anglų kalbos žinios būtų stabilus pagrindas geresnei ir perspektyvesnei vaikų ateičiai.

Kiekvienas vaikas skiriasi savo charakteriu, temperamentu, fizinėmis bei psichinėmis savybėmis ir galimybėmis. Todėl darželyje vaikai turi galimybę  pagal amžių, pomėgius ir poreikius rinktis erdvę savo veiklai. Visa ugdomoji veikla modeliuojama taip, kad ji skatintų kurti ir veikti.

Mūsų tikslas yra pasirūpinti Jūsų vaiko įdomiu mokymosi stiliumi saugioje, pažintinius ir kūrybinius vaiko gebėjimus puoselėjančioje aplinkoje.

Labai svarbus yra aktyvus tėvelių ir senelių dalyvavimas grupės veikloje, įvairūs tėvelių pasiūlymai, idėjos, dalyvavimas projektuose, šventėse. Tai padeda ir vaikams, ir tėvams integruotis į mažesnę ir platesnę visuomenę.

Nec id facer adipisci regione mei an
Dicunt ornatus signi regione mei an

Mūsų tikslai

 • Pritaikyti ugdymo ir ugdymosi programas vaiko fiziniams, emociniams, socialiniams įgūdžiams ugdyti.
 • Užtikrinti kokybišką ir šiuolaikišką švietimo paslaugų kokybę.
 • Racionaliai vertinti ir panaudoti finansinius, materialinius ir darbo išteklius.
 • Tikslingai per žaidimus taikyti novatoriškas programas vaikų žinioms, įgūdžiams įtvirtinti.
 • Gerbti ir puoselėti kiekvieno vaiko individualias savybes ir gebėjimus.
 • Suteikti jaukią, saugią ir nuoširdžią aplinką, kuri ugdytų vaiką intelektualiai, emociškai, socialiai, fiziškai ir kūrybiškai.
 • Skatinti smalsumą, pasaulio tyrinėjimą ir mokymąsi.
 • Metodiškai siekti vaiko inicijuojamų ir pedagogų vedamų veiklų, užsiėmimų, reikalavimų derinimo.
 • Plėtoti glaudžius ir aktyvius bendravimo santykius su tėvais ir vaikų šeimomis.
 • Diegti vertybes, kurios teigiamai pagelbės vaikams jų kasdieniniuose veiksmuose ir formuos jų požiūrį į aplinką.
 • Pasirūpinti rūpestingais auklėtojais, kurie kompetetingai ugdytų vaikų vertybines nuostatas.

Tėvelių bendradarbiavimas

Mes siekiame dirbti kartu su tėvais. Darbuotojai kasdien bendrauja su tėvais apie vaiko kasdieninę veiklą, maistą, miegą, tualeto reikaliukus ir daug daugiau. Mes taip pat įamžiname nuotraukose Jūsų vaiko mokymosi patirtį ir pasiekimus.

Jūs esate mūsų šeima

KD tarpautiniame darželyje mes siekiame Jūsų vaiko individualių gebėjimų puoselėjimo ir svajonių įgyvendinimo. Mes įsiklausome į Jūsų poreikius ir stipriname Jūsų indėlį į vaiko ugdymą ir tikime stiprių ryšių svarba vaiko augimo procese. Mes norime, kad Jūsų laikas ir patirtis su KD darželiu būtų įsimintina, prasminga, ir svarbiausia dedanti pamatus Jūsų vaiko sėkmingai ateičiai.

kids.png

Sveikas maistas - sveikas kūnas - sveika siela

Gerai subalansuota mityba yra gyvybiškai svarbi vaiko sveikatai, ir nuo to, ką jis valgo, priklauso jo nuotaika, elgesys, susitelkimo, dėmesio lygis, ir svarbiausia, jo fizinė ir psichinė raida.

Mūsų mitybos programa yra atidžiai sudaryta specialistų, siekiant užtikrinti raciono gausą su sveikatai reikalingiausiomis kasdieninėmis maisto medžiagomis. Vaiko maistas turi būti įvairus, sudarytas iš gyvulinės bei augalinės kilmės produktų, kokybiškas, neturintis kenksmingų priemaišų ir ligas sukeliančių bakterijų.

Jei Jūsų vaikas turi ypatingų ar išskirtinių poreikių, sudarysime individualų meniu. Mūsų vaikučius maitina UAB ‘Voverės”.